O nás

Vážený zákazník,

vítame Vás na našom webe. Prostredníctvom neho Vám vysvetlíme ponúkané služby, ktoré Vám pomôžu spriateliť sa s výpočtovou technikou a uľahčia Vašu prácu s IT. Z dôvodu zvýšeného záujmu zákazníkov o naše služby sme sa rozrástli. Vďaka rozšíreniu Vám môžeme ponúknuť aj nové produkty, skrátený čas vybavovania Vašich požiadaviek a dodržanie kvality našich služieb.

Firma ZalDat bola založená v roku 2000 s myšlienkou zaoberať sa najmä zálohovaním dát, z čoho vznikol aj jej názov. Tejto myšlienky sme sa nevzdali a rozšírili ju. Začali sme sa zaoberať aj záchranou dát, ktoré sa buď stratili softvérovou chybou používateľa, alebo hardvérovým zlyhaním pamäťového média. Profesionálnej záchrane dát sa firma venuje už 24 rokov a táto oblasť stále tvorí gro firmy.

Roky praxe nás však presvedčili aj o tom, že väčšina našich obchodných partnerov vyžaduje komplexnú starostlivosť o svoju výpočtovú techniku. Naša firma dokáže zabezpečiť práve takúto globálnu starostlivosť o výpočtovú techniku rovnako pre firmy, ako aj pre domácnosti. Pri obhliadke hardvéru a aj celej siete sa snažíme vždy riešiť situáciu, ale ponúknuť zákazníkovi aj optimalizáciu existujúcich zariadení. Postupnými krokmi Vám pomôžeme zosúladiť chod výpočtovej techniky tak, aby fungovala skutočne spoľahlivo a bezpečne.

Oblasť výpočtovej techniky je nesmierne široká - od jej nákupu, cez priebežné dokupovanie spotrebného materiálu, až po pravidelný servis, údržbu, zlepšovanía a celkové riešenia počítačových sietí, serverov, cloudu a hlavne  zálohovania firemních dát. Tieto služby sa stali nevyhnutnosťou tejto doby a potrebuje ich každý jeden užívateľ. Vzájomnou spoluprácou zabezpečíme bezproblémový chod Vašej výpočtovej techniky. Dlhoročné skúsenosti v oblasti zálohovania a záchrany dát nás doviedli k poskytovaniu komplexných riešení od až po cloudové úložiská.

V súčasnosti už firma ZalDat zastrešuje celé spektrum služieb, o ktorých sa viac dočítate na našich stránkach. Určite nezabudnite navštíviť aj náš Blog, kde si môžete prečítať zaujímavé články.

S pozdravom, Firma ZalDat

Herman Bolda

zaldat@zaldat.sk

Profesionálna záchrana dát z pamäťových médií, vývoj v oblasti záchrany dát, riadenie firmy.

Mgr. Verner Bolda

verner@zaldat.sk

Elektro špecialista, EPS, kamerové a zabezpečovacie systémy, vývoj, servis výpočtovej techniky.
Fakturačne údaje firmy:
Herman Bolda - ZalDat
Sv. Bystríka 1669/3
010 08 Žilina
IČO: 37432401
DIČ: 1020064859
DIČ: SK1020064859
IBAN: SK8611000000008016084970

Zapísaný na Okresnom úrade v Žiline, odbor živnostenský a ochrany spotrebiteľa, živn. register č." 511/24016ZalDat sa už 17 rokov stará o vaše dáta !

Záchrana dát a obnova dát je pre nás výzvou.