O nás

Vážený zákazník,

vítame Vás na našom webe. Prostredníctvom neho Vám vysvetlíme ponúkané služby, ktoré Vám pomôžu spriateliť sa s výpočtovou technikou a uľahčia Vašu prácu s IT. Z dôvodu zvýšeného záujmu zákazníkov o naše služby sme sa rozrástli. Vďaka rozšíreniu Vám môžeme ponúknuť aj nové produkty, skrátený čas vybavovania Vašich požiadaviek a dodržanie kvality našich služieb.

Firma ZalDat bola založená v roku 2000 s myšlienkou zaoberať sa najmä zálohovaním dát, z čoho vznikol aj jej názov. Tejto myšlienky sme sa nevzdali a rozšírili ju. Začali sme sa zaoberať aj záchranou dát, ktoré sa buď stratili softvérovou chybou používateľa, alebo hardvérovým zlyhaním pevného pamäťového média. Profesionálnej záchrane dát sa firma venuje už 17 rokov a táto oblasť stále tvorí veľkú časť firmy.

Roky praxe nás však presvedčili aj o tom, že väčšina našich obchodných partnerov vyžaduje komplexnú starostlivosť o svoju výpočtovú techniku. Naša firma dokáže zabezpečiť práve takúto globálnu starostlivosť o výpočtovú techniku rovnako pre firmy, ako aj pre domácnosti. Pri obhliadke počítačového hardvéru alebo celej siete sa snažíme vždy riešiť nielen momentálnu situáciu, ale ponúknuť zákazníkovi aj optimalizáciu existujúcich zariadení. Postupnými krokmi Vám pomôžeme zosúladiť chod výpočtovej techniky tak, aby fungovala skutočne spoľahlivo a bezpečne.

Oblasť výpočtovej techniky je nesmierne široká - od jej nákupu, cez priebežné dokupovanie spotrebného materiálu, až po pravidelný servis, údržbu, riešenia počítačových sietí, serverov, cloudu, zálohovania alebo antivírovú ochranu. Tieto služby z času na čas potrebuje každý jeden užívateľ. Vzájomnou spoluprácou s Vami by sme radi dospeli k bezproblémovému chodu Vašej výpočtovej techniky. Dlhoročné skúsenosti v oblasti straty dát nás doviedli k poskytovaniu komplexných riešení od zálohovania dát na mieru až po cloudové úložiská.

V súčasnosti už firma ZalDat zastrešuje celé spektrum služieb, o ktorých sa viac dočítate na našich stránkach. Určite nezabudnite navštíviť aj náš Blog, kde si môžete prečítať zaujímavé články.

S pozdravom, Firma ZalDat

Herman Bolda

zaldat@zaldat.sk

Profesionálna záchrana dát z pamäťových médií, vývoj v oblasti záchrany dát, riadenie firmy.

Mgr. Verner Bolda

verner@zaldat.sk

Elektro špecialista, EPS, kamerové a zabezpečovacie systémy, vývoj, servis výpočtovej techniky.
Fakturačne údaje firmy:
Herman Bolda - ZalDat
Sv. Bystríka 1669/3
010 08 Žilina
IČO: 37432401
DIČ: 1020064859
DIČ: SK1020064859
IBAN: SK8611000000008016084970

Zapísaný na Okresnom úrade v Žiline, odbor živnostenský a ochrany spotrebiteľa, živn. register č." 511/24016ZalDat sa už 17 rokov stará o vaše dáta !

Záchrana dát a obnova dát je pre nás výzvou.